Atribuită
Anunț de participare
Delegarea gestiunii serviciului de transport public local de persoane prin curse regulate, cu autobuze, pe raza administrativ-teritoriala a Municipiului Bistrita
- Număr anunț
- CN1005297
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- TRANSMIXT SA (CUI 570362)
- Cod CPV
- 60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.731.420 RON
- Valoare atribuită
- 93.701.174,83 RON
- Data publicării
- 03.11.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1016961
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 212-485949
- Documentație de atribuire
- DF1024037
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1- Studiu de oportunitate TP-semnat.doc.p7s
- Anexa 2 - Regulamentul de organizare si functionare-semnat.pdf.p7s
- Anexa 4.1. - Program de circulatie-semnat.pdf.p7s
- anexa 4.2- Conditii specifice delefare TP-semnat.doc.p7s
- Anexa 4.3 - Statii pentru transport public-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini TP-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1024037.pdf
- Formulare si modele-semnat.doc.p7s
- HCL nr 175 din 20 decembrie 2017-semnat.pdf.p7s
- HCL nr 37 din 22 februarie 2018 privind modificarea HCL nr 175-semnat.pdf.p7s
- Model contract delegare gestiune TP-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSMIXT SA CUI RO570362
Valoare atribuită
93.701.174,83 RON
din 85.731.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro