Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare kit-uri pentru asistenti

Număr anunț
CN1005285
Autoritate contractantă
Asociatia PartNET - Parteneriat pentru Dezvoltare Durabila (CUI 18690221)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.204 RON
Valoare atribuită
503.400 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
15.10.2018 13:26
Anunț de atribuire
CAN1010868
Termen limită
01.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1027335

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

503.400 RON

din 504.204 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 804 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.