Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Acord cadru funizare Autovehicule capacitatea 8+1 locuri
- Număr anunț
- SCN1016517
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.387 RON
- Valoare atribuită
- 613.383,89 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 13:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1005817
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023893
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- declaratia art. 59-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023893.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
- instructiuni pentru ofertanti-semnat.pdf.p7s
- proiect acord cadru-semnat.pdf.p7s
- proiect contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- referat de necesitate-semnat.pdf.p7s
- specificatie tehnica-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ATP MOTORS RO SRL CUI RO 22315700
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TRUST MOTORS SRL CUI RO15301079
Valoare atribuită
613.383,89 RON
din 646.387 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 33.003,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.