Anulată
Anunț de participare
,,3.415 tone sare gema industriala cu granulozitate 0-8 mm, la destinatie, la districtele din cadrul R.A.J.D. Arges R.A. pentru prestarea serviciului de Deszapezire iarna 2018-2019 defalcate pe loturi dupa cum urmeaza : - Lot I – District Pitesti – 705 to ; - Lot II – District Harsesti – 420 tone ; - Lot III – District Cateasca – 400 tone ; - Lot IV – District Cepari – 630 tone; - Lot V – District Bajesti – 980 tone; - Lot VI – District Buzoiesti – 280 tone”
- Număr anunț
- CN1005227
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Cod CPV
- 34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 913.475,60 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 13.10.2018 01:45
- Anunț de atribuire
- CAN1014578
- Termen limită
- 19.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 198-447632
- Documentație de atribuire
- DF1027392
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1027392.pdf
- Formulare - Sare (2018).doc.p7s
- Model contract -Sare - .doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 913.475,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I – District Pitesti | 183.300 RON | Anulat | — |
| 2 | Lot II – District Harsesti | 117.075 RON | Anulat | — |
| 3 | Lot III – District Cateasca | 108.500 RON | Anulat | — |
| 4 | Lot IV – District Cepari | 162.615,60 RON | Anulat | — |
| 5 | Lot V – District Bajesti | 265.825 RON | Anulat | — |
| 6 | Lot VI – District Buzoiesti | 76.160 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.