Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare auto 8+1, auto 4+1 locuri 4x4 si furgon carosat transport caini serviciu

Număr anunț
SCN1016473
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
Furnizor / câștigător
TRUST MOTORS SRL (CUI 15301079)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644.537,83 RON
Valoare atribuită
745.109,28 RON
Data publicării
18.09.2018 09:47
Anunț de atribuire
SCNA1006110
Termen limită
01.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024082

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 644.537,83 RON Adjudecat: 745.109,28 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 autovehicul cu capacitate de 8+1 430.252,12 RON TRUST MOTORS SRL 3 contracte 675.159,28 RON
TRUST MOTORS SRL · contract 1549178 · 11.10.2018
TRUST MOTORS SRL · contract 1549236 · 12.11.2018 337.039,64 RON
TRUST MOTORS SRL · contract 1549258 · 12.12.2018 338.119,64 RON
2 „Autovehicul cu tractiune integrala, 4+1 locuri”, 142.857,14 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L.
3 Furgon carosat transport caini serviciu 71.428,57 RON ROMTURINGIA S.R.L. 2 contracte 69.950 RON ↓2,1%
ROMTURINGIA S.R.L. · contract 1749180 · 11.10.2018
ROMTURINGIA S.R.L. · contract 1549246 · 03.12.2018 69.950 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
TRUST MOTORS SRL CUI RO15301079
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

745.109,28 RON

din 644.537,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.