Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„ACHIZITIE DE MOBILIER LOCURI DE JOACA –MUNICIPIUL CAMPINA, JUDETUL PRAHOVA”

Număr anunț
SCN1016467
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.000 RON
Valoare atribuită
167.740 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
18.09.2018 09:28
Anunț de atribuire
SCNA1006488
Termen limită
01.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1023929

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 168.000 RON Adjudecat: 167.740 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOC DE JOACA PARC BAZIN – B-DUL CAROL I 69.400 RON LAVITEX PROD S.R.L. 69.360 RON ↓0,1%
2 LOC DE JOACA PARC REZERVOARELOR – STR. REZERVOARELOR 70.200 RON LAVITEX PROD S.R.L. 70.110 RON ↓0,1%
3 LOC DE JOACA PARC PROGRESULUI – STR. PROGRESULUI 28.400 RON LAVITEX PROD S.R.L. 28.270 RON ↓0,5%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561

Valoare atribuită

167.740 RON

din 168.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 260 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.