Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Echipamente de laborator (3 loturi)
- Număr anunț
- SCN1016461
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.021,78 RON
- Valoare atribuită
- 79.913 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1007424
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023935
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Caiet de sarcini LOT 1.docx.p7s
- 1_Formular propunere tehnica_ LOT 1.docx.p7s
- 2_Caiet de sarcini LOT 2.docx.p7s
- 2_Formular propunere tehnica_LOT 2.docx.p7s
- 3_Caiet de sarcini_LOT 3.docx.p7s
- 3_Formular propunere tehnica_LOT 3.docx.p7s
- 4.Anexa la formularul de oferta.xlsx.p7s
- 4.Formulare_procedura simplificata.docx.p7s
- 5.contract.docx.p7s
- FisaDate_DF1023935.pdf
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 83.021,78 RON Adjudecat: 79.913 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MIXER PENTRU PREPARAREA ȘI OMOGENIZAREA PRODUSELOR SEMI-SOLI… | 16.305,88 RON | Decorias | 16.263 RON ↓0,3% |
| 2 | VASCOZIMETRU CON PLACA CU ACCESORII | 50.907,56 RON | MULTILAB | 51.232 RON |
| 3 | AGITATOR MAGNETIC MULTIPOST CU INCALZIRE BARE MAGNETICE PENTRU … | 15.808,34 RON | SEPADIN S.R.L. | 12.418 RON ↓21,4% |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SEPADIN SRL CUI RO 3341894
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MULTI LAB SRL CUI RO 15537534
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
DECORIAS SRL CUI 30888792
Valoare atribuită
79.913 RON
din 83.021,78 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 3.108,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.