Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator fara sac PHILIPS PowerPro Active FC9556/09, 1.5l, 650W, 71dB, albastru-negru

Număr anunț
DA35375346
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ALBESTI (CUI 21717807)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.562 RON
Valoare atribuită
1.562 RON
Data publicării
28.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.562 RON

din 1.562 RON estimat