Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII

Număr anunț
DA35385625
Autoritate contractantă
COMUNA CÎNDESTI (CUI 2613150)
Furnizor / câștigător
LIA BOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41265064)
Cod CPV
45212110-0 · Lucrari de constructii de centre de petrecere a timpului liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.985 RON
Valoare atribuită
24.985 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.985 RON

din 24.985 RON estimat