Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie directa
- Număr anunț
- DA35388093
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "SF. NICOLAE " ROMAN (CUI 2613966)
- Furnizor / câștigător
- IGEMAX ACTIVE SRL (CUI 37625505)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.086 RON
- Valoare atribuită
- 4.086 RON
- Data publicării
- 29.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 01.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.