Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU FEZABILIT. ” Infiintare sistem de canalizare in com. Valea Doftanei- Setul si Negras

Număr anunț
DA35387031
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Furnizor / câștigător
DINENG DEV SRL (CUI 27752170)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
260.000 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260.000 RON

din 260.000 RON estimat