Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ultrabook ASUS 14'' Zenbook - (Ref. 86; NJ: 2255/27.02.2024)
- Număr anunț
- DA35388116
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.821 RON
- Valoare atribuită
- 12.821 RON
- Data publicării
- 29.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 01.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.