Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perie rotativa PATROL- R178
- Număr anunț
- DA35386838
- Autoritate contractantă
- Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.020 RON
- Valoare atribuită
- 23.020 RON
- Data publicării
- 29.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 01.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.