Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 60,0% sub estimat

Midazolam Sun 1mg/ml-sol.inj.in ser.preumpl. x 1-Sun Pharmaceutical NL MIDAZOLAMUM

Număr anunț
DA35388108
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.459 RON
Valoare atribuită
1.783 RON 60,0% sub estimat
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.783 RON

din 4.459 RON estimat 60,0%

Adjudecat la 40,0% din estimat · economie 2.676 RON