Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta software financiar-contabil aprilie-decembrie 2024

Număr anunț
DA35386754
Autoritate contractantă
COMUNA PERIS (PRIMARIA COMUNEI PERIS) (CUI 4611554)
Furnizor / câștigător
EAST EUROPEAN BUSINESS ARCHITECTS SRL (CUI 24813167)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat