Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lexar Card de Memorie SDXC Professional UHS-II BL 1800x 64GB V60 Gold

Număr anunț
DA35389088
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.015 RON
Valoare atribuită
2.015 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.015 RON

din 2.015 RON estimat