Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii privind mediul - Pachet Complet

Număr anunț
DA35375727
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
ROMEDIU S.R.L. (CUI 48694403)
Cod CPV
90700000-4 · Servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
28.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat