Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foișor din lemn 7x4 m- Spațiu de recreere in com Miroslovești

Număr anunț
DA35387536
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
Furnizor / câștigător
EURO PROD MIXT SRL (CUI 8789199)
Cod CPV
45422100-2 · Lucrari in lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat