Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de refacere învelitoare din tablă cutată 0,6mm la depozitul de carburanți
- Număr anunț
- DA35363327
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
- Furnizor / câștigător
- OLTHIZ CONREP S.R.L. (CUI 3873115)
- Cod CPV
- 45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.261 RON
- Valoare atribuită
- 63.261 RON
- Data publicării
- 27.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 01.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.