Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tub conector de joasa presiune CT

Număr anunț
DA35388573
Autoritate contractantă
SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat