Atribuită
Anunț de participare
Servicii proiectare pentru LOT 1 - ,,Construire casă de tip familial, împrejmuire și racorduri utilități în str. Morilor, cvartal 47, loturile 4,5,6 si 8, Oraș Pașcani, Jud. Iași, in cadrul proiectului ,,Inchiderea Centrului rezidential Sf.Stelian Pascani, jud.Iași- studiu de fezabilitate, alte studii, taxe și avize” LOT 2 - ,,Construire casă de tip familial, împrejmuire și racorduri utilități în str. Morilor, cvartal 47, loturile 1, 2 si 3, Oraș Pașcani, Jud. Iasi, în cadrul proiectului ,,Inchiderea Centrului rezidential Sf.Stelian Pascani, jud.Iași - studiu de fezabilitate, alte studii, taxe și avize” LOT 3 - ,,Reabilitare si schimbare de destinație din Centru rezidențial Sf. Stelian Pașcani în Centru de zi Sf. Stelian, Pașcani, str. M. Kogalniceanu, nr. 2, Oraș Pașcani, Jud. Iași în cadrul proiectului ,,Inchiderea Centrului rezidential Sf.Stelian Pascani, jud. Iași - reactualizare documentație de avizare a lucrărilor de intervenție, alte studii , taxe și avize
- Număr anunț
- SCN1016455
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- MEM PROJECT CONSTRUCT SRL (CUI 30833576)
- Cod CPV
- 71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.294,11 RON
- Valoare atribuită
- 35.280 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1006548
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023950
Documente
Documentația de atribuire
- AUDIT ENERGETIC CP SF STELIAN.pdf.p7s
- CAIET SARCINI SERV PROIECTARE SF, DALI POR SF STELIAN PASCANI.pdf.p7s
- EXPERTIZA TEHNICA INST ELECTRICE CP SF STELIAN.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023950.pdf
- FORMULAR art.60.doc.p7s
- FORMULAR oferta.doc.p7s
- MODEL CONTRACT SERV PROIECTARE POR SF STELIAN PASCANI.pdf.p7s
- RAPORT EXPERTIZA TEHNICA CP SF STELIAN.pdf.p7s
- SF REABILITARE SI EXTINDERE CP SF STELIAN PARTEA III.pdf.p7s
- SF REABILITARE SI EXTINDERE CP SF STELIAN PARTEA II.pdf.p7s
- SF REABILITARE SI EXTINDERE CP SF STELIAN PARTEA I.pdf.p7s
- ST GEOTEHNIC, EXPERTIZA TEHNICA CP SF STELIAN.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 35.294,11 RON Adjudecat: 35.280 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ,,Construire casă de tip familial, împrejmuire și racorduri uti… | 12.605,04 RON | — | |
| 2 | ,,Construire casă de tip familial, împrejmuire și racorduri uti… | 12.605,04 RON | Mem Project Construct S.r.l | 35.280 RON |
| 3 | ,,Reabilitare si schimbare de destinație din Centru rezidențial… | 10.084,03 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEM PROJECT CONSTRUCT SRL CUI 30833576
Valoare atribuită
35.280 RON
din 35.294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro