Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat
DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC IN MUNICIPIUL PLOIESTI
- Număr anunț
- PC1002249
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- LUXTEN LIGHTING COMPANY SA (CUI 6734030)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.169.351 RON
- Valoare atribuită
- 35.120.965 RON 28,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.02.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- PCA1002631
- Termen limită
- 15.05.2023 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 033-096046
- Documentație de atribuire
- DF1170807
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LUXTEN LIGHTING COMPANY SA CUI RO 6734030
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURO-AUDIT SERVICE SRL CUI RO 16869469
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Valoare atribuită
35.120.965 RON
din 49.169.351 RON estimat
28,6%
Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 14.048.386 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.