Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,0% sub estimat
Servicii de proiectare si asistentă tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de investiti“Extindere, modernizare si consolidare Scoala cu clasele I-VIII , Mihail Kogalniceanu’’.
- Număr anunț
- SCN1016441
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON 30,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 08:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1010140
- Termen limită
- 02.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023862
Documente
Documentația de atribuire
- 01 DALI scoala MK_412.pdf.p7s
- Aviz apa .PDF.p7s
- Aviz canalizare.PDF.p7s
- Aviz Enel.PDF.p7s
- Aviz Politie.PDF.p7s
- Certificat Urbanism.PDF.p7s
- DSP.PDF.p7s
- Expertiza tehnica.PDF.p7s
- FisaDate_DF1023862.pdf
- Formulare si model contract.rar.p7s
- Notificare APM.PDF.p7s
- parte desenata.rar.p7s
- Plan topografic.dwg.p7s
- Raport audit energetic.PDF.p7s
- Studiu Geo Scoala.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Oferta 2
Individuala
Ofertant
HURAD AB S.R.L. CUI 34023998
Oferta 3
Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Terți susținători 1
DAC PROJECT DES SRL CUI 35982595
Valoare atribuită
35.000 RON
din 50.000 RON estimat
30,0%
Adjudecat la 70,0% din estimat · economie 15.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.