Anulată
Anunț de participare
Întreţinere curentă pe timp de iarnă a drumurilor judeţene din judeţul Alba”, în perioada 2018-2022
- Număr anunț
- CN1004217
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.499.150,23 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 02:37
- Anunț de atribuire
- CAN1028898
- Termen limită
- 19.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 179-406100
- Documentație de atribuire
- DF1023632
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe 1 - 9 la Caietul de sarcini.pdf.p7s
- Caiet de sarcini servicii intretinere iarna.pdf.p7s
- FisaDate_DF1023632.pdf
- Formulare servicii intretinere iarna.doc.p7s
- Proiect Acord cadru de servicii.pdf.p7s
- Proiect Contract subsecvent de servicii.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 20.499.150,23 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zona de ses | 15.386.131,52 RON | Anulat | — |
| 2 | Zona de munte | 5.113.018,71 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.