Atribuită Anunț de participare

benzi medicale de alergare si aparat electroterapie cu 2 canale

Număr anunț
SCN1060014
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
AVN SALES CONSULTING S.R.L. (CUI 19635098)
Cod CPV
37441100-2 · Benzi de alergare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442.857,13 RON
Valoare atribuită
442.700 RON
Data publicării
06.12.2019 16:08
Anunț de atribuire
SCNA1033274
Termen limită
18.12.2019 08:00
Documentație de atribuire
DF1072042

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

442.700 RON

din 442.857,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.