Atribuită
Anunț de participare
Contract de Furnizare utilaj si echipamente pentru ,,Dotarea SVSU Tuglui jud. Dolj cu un utilaj si echipamente”
- Număr anunț
- SCN1060009
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.107,25 RON
- Valoare atribuită
- 319.000 RON
- Data publicării
- 06.12.2019 14:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1030936
- Termen limită
- 16.12.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072033
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Valoare atribuită
319.000 RON
din 319.107,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro