Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Motorină Euro Diesel în regim de scutire de la plata accizei
- Număr anunț
- SCN1059993
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665.000 RON
- Valoare atribuită
- 664.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2019 12:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1032502
- Termen limită
- 13.01.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1072006
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1072006.pdf
- Formulare - Motorina nave_2020.doc.p7s
- Istructiuni pt. ofertanti -Comb. tip M_2020.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Valoare atribuită
664.000 RON
din 665.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.