Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat

REABILITARE, MODERNIZARE STRAZI SI DRUMURI COMUNALE, COMUNA BARZAVA

Număr anunț
SCN1059991
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZAVA (CONSILIUL LOCAL BIRZAVA) (CUI 3519135)
Furnizor / câștigător
INTECO HOLDING SRL (CUI 14989507)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.511.039,50 RON
Valoare atribuită
5.705.909,44 RON 24,0% sub estimat
Data publicării
06.12.2019 12:42
Anunț de atribuire
SCNA1033228
Termen limită
30.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1071992

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
FREE STYLER S.R.L. CUI RO 13526539
Asociați 1
TEHNODOMUS S.R.L. CUI RO 5596002

Valoare atribuită

5.705.909,44 RON

din 7.511.039,50 RON estimat 24,0%

Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 1.805.130,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.