Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat

SERVICIU DE MENTENANTA (FARA PIESE DE SCHIMB INCLUSE) PENTRU FRIGIDER ANATOMIE PATOLOGICA (6 CORPURI CU 2 USI COMUNE) DIN CADRUL SERVICIULUI DE ANATOMIE PATOLOGICA

Număr anunț
CN1019174
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.123 RON 19,9% sub estimat
Data publicării
21.02.2020 13:25
Anunț de atribuire
CAN1032523
Termen limită
25.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077498

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RETCO SRL CUI 1110230

Valoare atribuită

3.123 RON

din 3.900 RON estimat 19,9%

Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 777 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.