Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare loc de joacă Siret Sirețel, Mun. Adjud, jud. Vrancea

Număr anunț
DA35380606
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
13.600 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600 RON

din 13.600 RON estimat