Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare și Întreținere GRUPURI AER CONDIȚIONAT ("chiller").

Număr anunț
DA35385797
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
Furnizor / câștigător
Sc FRiG TOTAL GROUP S RL (CUI 13168287)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat