Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comprese sterile pliate 22gr/MP,27 x 27

Număr anunț
DA35387183
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
EDALMED LINE SRL CRAIOVA (CUI 33890223)
Cod CPV
33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.850 RON
Valoare atribuită
5.850 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.850 RON

din 5.850 RON estimat