Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE + REAUTORIZARE CENTRALE TERMICE
- Număr anunț
- DA35380265
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.498 RON
- Valoare atribuită
- 2.498 RON
- Data publicării
- 28.03.2024 13:49
- Data finalizării
- 01.04.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.