Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii promovare

Număr anunț
DA35387555
Autoritate contractantă
ORGANIZATIA DE MANAGEMENT AL DESTINATIEI MAMAIA-CONSTANTA (CUI 48146036)
Furnizor / câștigător
FIRMA LUI DORIAN S.R.L. (CUI 47658593)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat