Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Autoutilitare N1 - 115 buc.
- Număr anunț
- CN1004151
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.018.145 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 01:48
- Anunț de atribuire
- CAN1008499
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 179-405045
- Documentație de atribuire
- DF1022332
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-Autoutilitare.doc.p7m
- Clauze contractuale furnizare-Autoutilitare.doc.p7m
- FisaDate_DF1022332.pdf
- Formulare-Autoutilitare.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
8.018.145 RON
din 8.500.000 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 481.855 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.