Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSTRUIRE IN ARTA DANSULUI POPULAR PENTRU ELEVII DIN UAT UIVAR

Număr anunț
DA35385773
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CULTURALA JUNII TIMISULUI (CUI 42080790)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat