Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare activitati sportive prescolari

Număr anunț
DA35387456
Autoritate contractantă
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ”ALBINUȚELE”-BUCUREȘTI (CUI 34973742)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA SPORTIVA JUDO JUNIORS (CUI 28169477)
Cod CPV
92620000-3 · Servicii privind activitatile sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.900 RON
Valoare atribuită
36.900 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
01.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.900 RON

din 36.900 RON estimat