Atribuită Cumpărare directă

Thiossen Turbo 600 mg / 50 ml x 10 flac. x 50 ml sol. perf. / ACIDUM TIOCTICUM (ALFA-LIPOICUM)

Număr anunț
DA35395002
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.390 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390 RON