Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tarosin x 20 compr

Număr anunț
DA35382772
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.664 RON
Valoare atribuită
6.664 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.664 RON

din 6.664 RON estimat