Atribuită Cumpărare directă

Achizitie masina de taiat asfalt si disc pentru lucrari de reparatii borduri

Număr anunț
DA35398066
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Blaj Serviciul de Gospodarie Comunala (CUI 13947058)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.571,43 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.571,43 RON