Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,8% sub estimat
Servicii elaborare și configurare sistem informatic integrat (managementul documentelor si arhiva digitala) si servicii de instruire EPSO în cadrul proiectului ”Eficientizarea planificării strategice la nivel organizațional” (EPSO)
- Număr anunț
- CN1019193
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72212311-2 · Servicii de dezvoltare de software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571.200 RON
- Valoare atribuită
- 315.490 RON 44,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2020 09:15
- Anunț de atribuire
- CAN1036221
- Termen limită
- 27.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077388
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini_managamentul_documentelor.pdf.p7s
- FisaDate_DF1077388.pdf
- Formular contract.doc.p7s
- Formular de propunere tehnica managementul documentelor.docx.p7s
- Formulare.doc.p7s
Control ex-ante
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SOFTSYNERGY S.R.L. CUI 37884100
Asociați 1
BITHAT SOLUTIONS SRL CUI 36710980
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
WEB WIN GROUP NET SRL CUI RO 26299055
Valoare atribuită
315.490 RON
din 571.200 RON estimat
44,8%
Adjudecat la 55,2% din estimat · economie 255.710 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.