Atribuită Cumpărare directă

servicii reparatii indicatoare

Număr anunț
DA35399256
Autoritate contractantă
COMUNA VLADESTI (CUI 2540635)
Furnizor / câștigător
TANASESCU DANUT IOAN (CUI 21674234)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.125 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.125 RON