Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Hartie igienica jumbo 100 m Sano 12 role

Număr anunț
DA35396508
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.665,60 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.665,60 RON