Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE LABORATOR

Număr anunț
DA35374024
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.494 RON
Valoare atribuită
2.494 RON
Data publicării
28.03.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.494 RON

din 2.494 RON estimat