Atribuită Cumpărare directă

TL5120X CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) ORIGINAL, TN2421 3000 pag, COMPATIBIL 100% NOU CU CHIP

Număr anunț
DA35400657
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
ULM CART SRL (CUI 28530325)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.334 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.334 RON