Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare lunara stingatoare - Conform Ordin 135/2023

Număr anunț
DA35379639
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 154 (CUI 4829860)
Furnizor / câștigător
QUALITY SAFETY SERVICES SRL (CUI 31294267)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
28.03.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat