Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR - A4

Număr anunț
DA35382489
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
29.03.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat