Atribuită Cumpărare directă

Plante vii

Număr anunț
DA35400541
Autoritate contractantă
COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.580,51 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.580,51 RON