Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactiv BM ISE - compatibil CARETIUM (K/Na/Cl/Ca/pH)

Număr anunț
DA35398655
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ZIMNICEA (CUI 4469140)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI 28399247)
Cod CPV
33194220-4 · Accesorii de transfuzie sanguina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.265 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.265 RON