Atribuită Cumpărare directă

DULAP DE SCULE PROFESIONAL CU BANC DE LUCRU 171CM 2 USI SI 6 SERTARE HBM

Număr anunț
DA35400135
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
44421700-4 · Cutii si dulapioare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
01.04.2024 13:49
Data finalizării
02.04.2024 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON